Postuar ne - 3 Comments

Si të luani "Piggyback" Arpeggios

Piano With Kent - Mësime Falas Muzike dhe Pianoje | Muzikë me letra
Përhapeni dashurinë

Si të luani 'Piggyback' Arpeggios në Piano

Këtu është një mënyrë e thjeshtë për të luajtur arpezhe mbresëlënëse që tingëllojnë në tastierën tuaj!

Kjo tingëllon veçanërisht bukur në piano kur përdorni pedalin e mbështetur!

MIDSIMI VIDEO

3 mendime për “Si të luani "Piggyback" Arpeggios"

  1. Pra, vetëm pak FYI për ju… ju ishit përpara kohës tuaj duke ditur se si mund të përmbushej kjo ëndërr përmes njohurive tuaja për kompjuterin dhe koha është tani. Sa e bekuar ke qenë gjithmonë!
    Të dua Kent!

    1. Faleminderit shumë, Teri! I vlerësoj shumë fjalët tuaja të mira. Të dua përsëri!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.